درود حقیر به روح مطهر و ملکوتی پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت پاک و مطهرش و سلام به روح قدسی معمار کبیر انقلاب اسلام حضرت امام خمینی(ره) و با مدد از آرمان های بلند مقام عظمای ولایت وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس.
خداوند متعال را سپاسگذارم که باری دیگر توفیق خدمتگزاری به مردم شریف آشتیان را به اینجانب عنایت فرمود تا با تمام توان به عنوان شهردار آشتیان مسئولیت در خدمت مردم بودن را ادا نمایم.
همان طور که شهروندان عزیز استحضار دارند در سال های اخیر تصدی دولت در امور شهری کاهش یافته و شهرداری ها را به عنوان یک واحد خودگردان تبدیل نموده است، در نتیجه کاستی ها و نارسایی های موجود در شهر را بایستی ناشی از عدم تطابق درآمد شهرداری و هزینه های اجرای طرح ها و خدمات مورد نیاز شهر دانست. اما در مسیر تحولات فرهنگی و عمرانی و خدمات شهری آنچه مهم است مشارکت و همکاری شهروندان با شهرداری می باشد. لذا آنچه را که شهروندان محترم شاهد آن هستند نتیجه تلاش شبانه روزی پرسنل شریف شهرداری بوده و نمودی است از همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر، ادارات و مردم عزیز.در پایان شایسته است از تمامی عزیزانی که ما را در رسیدن به اهداف والای شهرداری یاری رسانده اند تشکر نموده، امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالي) و با همکاری و مساعدت و مشارکت تمامی شهروندان گرامی در امر مدیریت شهری شاهد عمران و آبادانی و توسعه بیش از پیش شهرمان آشتیان باشیم.

خدمتگزار شما
مجتبی ملکاء آشتیانی
شهردار آشتیان